Klub UKS JUDO KING WIELICZKA

założony w 2019 roku z inicjatywy Wiktorii Król  to profesjonalny klub sportowy zrzeszony  w  Polskim Związku Judo i w Krakowskim Okręgowym Związku Judo którego priorytetem jest upowszechnianie JUDO w lokalnej społeczności oraz wytrenowanie jak najlepszych zawodników poprzez ciężki trening połączony z dobrą zabawą .Nasz klub posiada wykwalifikowaną kadre trenerską która w swoim dorobku posiada sukcesy zawodnicze jak i trenerskie oraz dokłada wszelkich starań do tego aby osiągnąć wspólny cel czyli zamiłowanie do sportu . UKS Judo King Wieliczka to nie tylko treningi ale również  liczne turnieje oraz obozy w kraju jak i za granicą które gwarantują przygodę , przyjaźnie i wspomnienia  na  całe życie!

Wartości którymi się kierujemu i kształtujemy w zawodnikach :

• pracowitość
  • kultura osobista
  • honor
  • pasja
  • zdrowa rywalizacja
  • odwaga
  • szacunek
  • uczciwość
  • przyjaźń
  • wytrwałość/cierpliwość
  • skuteczność
  • samodzielność

Dołącz już dziś , i zostań jednym z członków naszej  sportowej rodziny !!

Trenerzy

Władze klubu Zarząd i Komisja Rewizyjna